poniedziałek, 31 października 2016

Kenzo x H&M: Moje top 5

Fani mody nie przestają dyskutować o nowej kolekcji Kenzo x H&M. Ubrania już za parę dni trafią do sklepów stacjonarnych i online. Czy warto je kupić?

Kolorowe, dzikie printy. To właśnie one zdobią większość ubrań z najnowszej kolekcji Kenzo dla H&M. Są odważne i nie wszystkim przypadną do gustu, ale wśród nich można znaleźć też bardziej stonowane i "spokojne" ubrania.

fot. materiały prasowe
1. Ta kurtka kojarzy mi się z elementem garderoby słynnej lalki Barbie. Dlaczego? To pewnie przez ten róż. Nie wiem czy wyszłabym w niej na ulicę, ale na kimś kto ma dużo pewności siebie może wyglądać świetnie. Szczególny plus za złote guziki, według mnie są w stylu glam.

Cena: 1299 zł

fot. materiały prasowe

2. Biała bluza to chyba jedna z najbardziej stonowanych rzeczy w kolekcji Kenzo x H&M. Przyznam, że jest ona jednym z moich faworytów do zakupu. Jest to rzecz, która będzie pasować do wielu stylizacji, zarówno sportowych jak i bardziej eleganckich. Trzeba tylko dać jej szansę. 

Cena: 199 zł

fot. materiały prasowe

3. Chyba każda z nas kocha torebki i mogłaby mieć ich niezliczoną ilość. Ta torba to kolejny produkt z kolekcji, w którym motywem przewodnim nie są dzikie printy. Wygląda na dużą i pojemną. Już wyobrażam sobie stylizajce, do których bym ją dołączyła. 

Cena: 699 zł 
dostępna również mniejsza wersja za 399 zł

fot. materiały prasowe


4. Ta spódnica to jedyna tak "szalona" rzecz z kolekcji, do której się przekonałam. Choć na tym zdjęciu przypomina trochę choinkę to do czarnej bluzki lub body mogłaby wyglądać świetnie. A co wy sądzicie o takim połączeniu kolorystycznym?

Cena: 599 zł

fot. materiały prasowe

5. Ten top prawdopodobnie sprawi, że poczujecie się jak motyle. To wszystko przez kształt rękawów, które przypominają skrzydła tego kolorowego owada. W dodatku print na tej bluzce też przypomina wzorki ze skrzydełek motyla. Moim zdaniem to bardzo ciekawe propozycja dla kobiet lubiących elegancję w urozmaiconym wydaniu. Jestem na tak. 

Cena: 199 zł

Ubrania z kolekcji Kenzo x H&M trafią do sklepów oraz na stronę internetową już 3 listopada.